Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocja BeSafe iZi Kid i-Size X2 Fotelik 0-18kg

Promocja! Fotelik samochodowy  BeSafe iZi Kid i-Size X2 -=18 kg.

Więcej szczegółów

Informacje o produkcie:

Bezpieczeństwo dziecka ponad normę homologacyjną UN r 129 (i-Size)

iZi Kid i-Size jest jednym z pierwszych fotelików dla dzieci zgodnym z najnowszymi normami dotyczącymi fotelików samochodowych. Podczas gdy aktualne normy (ECE r 44) sięgają lat 70., UN r129 (i-Size) są z 2013/2014 roku. I-Size jest lepiej dostosowany do współczesnych samochodów i dzisiejszego ruchu. Dlatego też, UN r129 (i-Size) jest najbezpieczniejszym wyborem. Przeczytaj więcej o nowej homologacji i-Size.

Jedna z najlepszych pozycji do spania

BeSafe iZi Kid i-Size posiada jedną z najlepszych pozycji do spania na rynku i zapewnia Twojemu dziecku komfortowy sen w samochodzie.  

Więcej miejsca na nogi

BeSafe iZI Kid i-Size jest montowany tyłem do kierunku ruchu za pomocą ISOfix, i jest zatwierdzony dla dzieci o wzroście 105 cm (pozycja stojąca). Fotelik ten posiada przedłużone szelki oraz zagłówek oraz więcej miejsca na nogi dzięki jego nowej konstrukcji. 

Bezpieczniejsza i łatwiejsza instalacja. 

Łatwiejsza i bezpieczniejsza instalacja, dzięki ISOfix, nowej nodze podpierającej z wbudowanym zielonym wskaźnikiem, a także sygnale dźwiękowym prawidłowego jej wyparcia. 

DANE:
Waga: 0-18 kg
Wiek: 6 miesięcy - 4 lat
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy
Homologacja: UN r 129 (i-Size)
Mocowanie: ISOfix

 

 

Firma BeSafe, to synonim norweskiej dokładności i solidności. Od wielu lat projektują wysokiej klasy produkty zapewniające bezpieczeństwo dzieciom i kobietom w ciąży.

Ich foteliki samochodowe należą do światowej czołówki , stanowią doskonałą ochronę dla dzieci przez pierwsze lata życia. W ofercie posiadają także kaski i foteliki rowerowe, przeznaczone dla malutkich pasażerów.

Dla kobiet w ciąży BeSafe zaprojektował też specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa, który zmniejsza kilkukrotnie przeciążanie działające na ciało przyszłej mamy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, produkty BeSafe konsultowane są z licznymi firmami medycznymi oraz instytutami badawczymi.