Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocja Cloud Q Plus Fotelik Cybex

Promocja! Cloud Q PLUS - fotelik dla niemowląt. Nowa definicja luksusowej podróży 

Więcej szczegółów

Fotelik Cloud Q jest zwycięzcą w teście bezpieczeństwa w grupie 0+ przeprowadzonym przez niemiecki Stiftung Warentest (06/2015). Jako jedyny fotelik spośród testowanych wtedy fotelików otrzymał wynik "bardzo dobry". Rezultatem jest doskonała symbioza fenomalnego bezpieczeństwa i nowego systemu podróżnego. Nadzwyczajna ochrona i komfort w samochodzie i poza nim.

 

 

 

Cechy:

  • ergonomiczna, prawie płaska pozycja leżąca poza samochodem
  • wyjmowana wkładka dla wcześniaków i drobnych niemowląt
  • 11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka zintegrowana z regulacją pasów
  • teleskopowy system ochrony bocznej (system L.S.P.)
  • zintegrowana, składana budka przeciwsłoneczna w rozmiarze XXL
  • wraz z fotelikami CYBEX, gb oraz niektórymi innymi markami tworzy system podróżny
  • kompatybilny z nową regulacją ECE R-44/04 z suplementem 7

Dzięki możliwości rozłożenia fotelika poza samochodem do pozycji leżącej fotelik łatwo zmienia się w gondolę. Innowacyjny system podróżny uzupełniony o teleskopową ochronę boczną, prawie płaską pozycję wewnątrz auta, budkę XXL z UVP50+. 11-stopniowa regulacja zagłówka zmienia równocześnie kąt siedzenia i długość pasów. Efekt: fotelik rośnie razem z dzieckiem.

 


 

Rozkładane oparcie - Ergonomiczna pozycja leżąca poza autem

Rozkładane oparcie

Ergonomiczna pozycja leżąca poza autem

 

 

Niwe możliwości Cloud Q. Może być rozłożony do pozycji leżącej. Długi podnóżek i płaska pozycja, dziecko możę leżeć wygodnie i ergonimicznie prawidłowej pozycji.

Kąt może być łatwo regulowany jedną ręką, bez potrzeby wyjmowania dziecka z fotelika. Połączenie z jednym z wózków CYBEX, CLoud Q tworzy harnmonijny travel system. Dzięki płaskie pozycji, fotelik przeistacza się w praktyczną i funkcjonalną gondolę na pierwsze miesiące. Śpiące dziecko może odpoczywać bezpiecznie i wygodnie.

 

 

Automatyczna regulacja wysokości - Prawie płaska pozycja

Automatyczna regulacja wysokości

Prawie płaska pozycja 

Cloud Q jest zaadaptowany do potrzeb nawet najmniejszych noworodków i wcześniaków. Dzieci mają jeszcze słabo rozwinięte mięśnie i odruchy. Jest to duże yzwanie dla inżynierów. Opadanie głowy może powodować trudności z oddychamniem podczas snu. Należy temu zapobiegać, gdyż jest to bardzo niebezpieczne.

 

Jednym z największych wyzwań dla inżynierów, zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest optymalne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte. Niestety może to prowadzić do opadania głowy dziecka podczas snu. W konsekwencji utrudniając oddychanie. Regulacja zagłówka z pasami pozwala na to, aby fotelik rósł wraz z dzieckiem. Fotelik, dzięki temu, zapewnia więcej miejsca dla dużych dzieci. 

TELESKOPOWY SYSTEM L.S.P - Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z boku

 

TELESKOPOWY SYSTEM L.S.P

Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z boku

 

Teleskopowy system L.S.P w połączeniu z aborbującą energię skorupą fotelika pochłania siły powstałe przy uderzeniu bocznym

Nowy system teleskopowy osłon bocznych L.S.P. może być łatwo regulowany. Siła uderzenia jest przekazywana już we wczesnym stadium przez osłonę od strony drzwi na skorupę fotelika. Elastyczny materiał i struktura fotelika absorbują energię, utrzymując ją z dala od dziecka.11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka - Dla doskonałej ochrony, która rośnie razem z dzieckiem

11-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

Dla doskonałej ochrony, która rośnie razem z dzieckiem

 

Połączenie regulowanego zagłówka z teleskopowym systemem ochrony bocznej L.S.P. Aton Q wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa przy zderzeniu bocznym.

Nowy, zintegrowany z pasami, zagłówek może być regulowany w jedenastu pozycjach. Długość pasów zmienia sią automatycznie do wysokości zagłówka. Pozwala to uniknąć trudności w dopasowaniu oraz błędnego zapinania. 

DOPASOWANA KOLORYSTYCZNIE I SKŁADANA BUDKA W ROZMIARZE XXL - Doskonała ochrona przed wiatrem i słońcem z UVP50+

DOPASOWANA KOLORYSTYCZNIE I SKŁADANA BUDKA W ROZMIARZE XXL

Doskonała ochrona przed wiatrem i słońcem z UVP50+ 

Dla pełnej ochrony skóry dziecka, kolorowa i składana budka XXL spełnia rygorystyczną australijską normę UVP50+

 

Zintegrowana, bardzo duża budka ochroni przed słońcem, deszczem i wiatrem. Łatwo można ją złożyć, aby stała się niewidoczna.

Kolory i rodzaje tapicerek

Bezpieczeństwo, Wzornictwo i Funkcjonalność


CYBEX oferuje modną i nowoczesną kolorystykę. Foteliki PLATINUM to szeroka gama barw i dwa rodzaje tapicerek.

Wersja Comfort to miękka i przytulna tapicerka Platinum w 10 wyjątkowych kolorach. Wersja Plus to charakterystyczny wygląd dzięki ekskluzywnej, bardzo wytrzymałej tkaninie o diagonalnym splocie - denim. Kombinacja 7 kolorów dla najbardziej wymagających