Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocja Aton Q Plus Fotelik Cybex

Promocja! Aton Q Plus fotelik dla niemowląt - Bezpieczeństwo i kultowy design. 

Więcej szczegółów

Fotelik Aton Q seria Plus kontynuuje tradycje nagradzanych fotelików z rodziny Aton w grupie 0+. Otrzymał doskonałą ocenę 1.6 (dobry) w niemieckim teście niezależnej organizacji konsumenckiej Stiftung Warentest (06/2014). W teście przeprowadzonym przez ADAC fotelik otrzymał ocenę "dobrą". W testach ÖAMTC również oceniony został "dobrze" i otrzymał najwyższą ocenę w teście kolizji bocznej (montaż na bazie ISOFIX). W kategorii "bezpieczeństwo" i "substancje szkodliwe" fotelik może pochwalić się wynikiem "bardzo dobry".

 


  • teleskopowe osłony boczne (L.S.P. System)
  • wyjmowana wkładka siedziska
  • zintegrowana regulacja zagłówka z pasami
  • dopasowana kolorystycznie składana budka przecwisłoneczna XXL
  • tworzy system podróżny z wózkami CYBEX, gb oraz innymi markami

 

 

 

Połączenie inteligentnego rozwiązania jakim jest ochrona przy zderzeniu bocznym (system L.S.P.) oraz zagłówka o regulowanej wysokości zintegrowanego z pasami zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i optymalne ułożenie głowy, szyi i klatki piersiowej. Minimalizuje ryzyko wystąpienia trudności w oddychaniu dla wcześniaków i bardzo małych niemowląt. Składana budka w rozmiarze XXL z UVP50+ doskonale chroni przed słońcem i wiatrem.

 

Teleskopowy System L.S.P - Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z bokuTeleskopowy System L.S.P

Teleskopowy, liniowy system zabezpieczeń przy kolizji z boku


 

Nowy teleskopowy system L.S.P w połączeniu z aborbującą energię skorupą fotelika pochłania siły powstałe przy uderzeniu bocznym

 

Nowy system teleskopowy osłon bocznych L.S.P. może być łatwo regulowany. Siła uderzenia jest przekazywana już we wczesnym stadium przez osłonę od strony drzwi na skorupę fotelika. Elastyczny materiał i struktura fotelika absorbują energię, utrzymując ją z dala od dziecka. 

Automatyczna regulacja wysokości fotelika. - idelana pozycja ułożenia dziecka

Automatyczna regulacja wysokości fotelika.

 

idelana pozycja ułożenia dziecka


 

jednym z największych wyzwań dla inżynierów, zaangażowanych w rozwój bezpieczeństwa dzieci w samochodzie, jest optymalne przewożenie wcześniaków i bardzo małych noworodków. W takich przypadkach mięśnie szyi i odruchy nie są jeszcze właściwie rozwinięte. Niestety może to prowadzić do opadania głowy dziecka podczas snu. W konsekwencji utrudniając oddychanie.

 

W ścisłej współpracy z niemieckimi lekarzami i położnymi, przeprowadzone zostały liczne testy, aby uzyskać idealny kąt położenia dla niemowląt. Nowe rozwiązanie, zapewnia najbardziej płaską z możliwych pozycję leżącą, która zapobiega pochylania głowy do przodu oraz zmniejsza ryzyko uduszenia. Mechanizm regulacji oferuje również większym dzieciom więcej miejsca i lepszy komfort. 

Dopasowana kolorystycznie i składana budka w rozmiarze XXL - Doskonała ochrona przed wiatrem i słońcem z UVP50+

 

Dopasowana kolorystycznie i składana budka w rozmiarze XXL

 

Doskonała ochrona przed wiatrem i słońcem z UVP50+ 

Dla pełnej ochrony skóry dziecka, kolorowa i składana budka XXL spełnia rygorystyczną australijską normę UVP50+.

 

Zintegrowana, bardzo duża budka ochroni przed słońcem, deszczem i wiatrem. Łatwo można ją złożyć, aby stała się niewidoczna. 

 

8-stopniowa regulacja wysokości zagłówka - Dla doskonałej ochrony, która rośnie razem z dzieckiem

 

8-stopniowa regulacja wysokości zagłówka

Dla doskonałej ochrony, która rośnie razem z dzieckiem


 

Połączenie regulowanego zagłówka z teleskopowym systemem ochrony bocznej L.S.P. Aton Q wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa przy zderzeniu bocznym.

 

Nowy, zintegrowany z pasami, zagłówek może być regulowany w ośmiu pozycjach. Długość pasów zmienia sią automatycznie do wysokości zagłówka. Pozwala to uniknąć trudności w dopasowaniu oraz błędnego zapinania. 

System podróżny - Bezpieczeństwo, styl i mobilność w jednym.System podróżny

Bezpieczeństwo, styl i mobilność w jednym.


Fotelik Aton Q może łatwo stać się częścią wspaniałego Travel System w połączeniu z jednym z wózków CYBEX lub innych marek.

DNA powstania fotelika Aton Q wykracza poza ramy innych produktów serii PLATINUM i stają się również częścią wózków CYBEX. Za pomocą prostych adapterów, fotelik można zamontować na wózkach Callisto, Topaz i Onyx. Dopasowany w doskonałym stylu może również współgrać z wóżkami innych marek. 

Kolory i rodzaje tkanin

Bezpieczeństwo, Styl i Funkcjonalność


Podtrzymując tradycję wyznaczania trendów we wzornictwie, foteliki z linii PLATINUM oferują szeroki wybór kolorów i dwa rodzaje tkanin.

Wersja Comfort: miękka i przytulna tapicerka fotelików serii Platinum w dziesięciu kombinacjach kolorystycznych. Wersja Plus: Uzyskuje swój charakterystyczny wygląd dzięki ekskluzywnej i wyjątkowo trwałej, denimowej tkaninie o diagonalnym splocie. Oferowana jest w 5 róznych zestawieniach kolorów. 

tested by real parents

Kerstin S.: „Polecam Aton Q, ponieważ nie tylko świetnie wygląda, ale przede wszystkim jest bezpieczny i wygodny dla mojego dziecka.“

 

 

 

 Dodatkowe informacje:

długość / szerokość / wysokość: 650, 440, 390-560 mm
waga: 4,6 kg
ECE R44/04, Gr. 0+
Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech