Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocja BeSafe iZi Plus Fotelik 0-25kg

Promocja! Fotelik samochodowy BeSafe iZi Plus 0-25 kg.

Więcej szczegółów

Wiele rodziców zaczyna przewozić swoje dzieci przodem do kierunku jazdy o wiele za szybko. Dzięki fotelikowi samochodowemu iZi Plus dziecko może dłużej siedzieć tyłem do kierunku jazdy. Fotelik spełnia normy ECE R44 04 i chroni dziecko siedzące tyłem do kierunku jazdy w przedziale wagowym 0-25kg lub mające ok. 6 miesięcy do 5 lat. Rama antyrotacyjna pozwala na prostszą instalację i lepsze wzmocnienie fotelika samochodowego. Podpierająca noga bezpieczeństwa i projekt fotelika samochodowego zostały ulepszone. iZi Plus przeszedł Plus test! Test Plus ma tak wysokie wymagania, że foteliki samochodowe mocowane przodem do kierunku jazdy nie mają szans ich spełnić.

 

Waga: 0-25 kg

Wiek: Od ok. 6 miesięcy - 5 lat
Grupa: 0+, 1 i 2
Kierunek mocowania: tyłem do kierunku jazdy 0-25 kg
Homologacja: ECE R4404
Instalacja: pas 3-punktowyCechy:

Większy

Wielu rodziców przesadza swoje dzieci przodem do kierunku jazdy zbyt wcześnie. Z  BeSafe iZi Plus, dziecko może znacznie dłużej podróżować tyłem. Fotelik posiada homologację EXER4404 i zabezpiecza dziecko ważące od 0 do 25KG w wieku od 6 miesięcy do 5 lat, tyłem do kierunku jazdy. 


Lepszy

iZi Plus zapewnia zwiększone bezpieczeństwo, poprawioną pozycję siedzenia/spania oraz więcej miejsca dla dziecka. Z najlepsza na rynku pozycją do spania, ten fotelik jest również idealny dla małych dzieci. Kąt pochylenia fotelika może być regulowany w 3 płaszczyznach, z różnicą około 10 stopni pomiędzy najniższą i najwyższą. 


Mocniejszy

Przednie wzmocnienie pozwala na łatwiejszą instalację i wzmacnia fotelik. Noga podpierająca oraz kształt fotelika zostały udoskonalone, co zaowocowało wspaniałą ochroną boczną (SIP) głowy oraz jamy brzusznej. Mocniejszy fotelik samochodowy prowadzi do lepszych wyników w testach zderzeniowych. Izi Plus przeszedł pomyślnie test Plus! Test Plus posiada tak restrykcyjne wymagania, że żaden fotelik montowany przodem do kierunku ruchu go nie przejdzie. 

 


Dlaczego warto wybrać fotelik mocowany za pomocą pasów?

Bardzo ważne jest, aby dziecko podróżowało tyłem do kierunku jazdy jak najdłużej jest to możliwe. ISOfix jest zatwierdzony dla grupy wagowej 0-18KG. BeSafe iZi Plus jest montowany za pomocą pasów i zatwierdzony do 25KG!

 

 

O firmie:

 

Firma BeSafe, to synonim norweskiej dokładności i solidności. Od wielu lat projektują wysokiej klasy produkty zapewniające bezpieczeństwo dzieciom i kobietom w ciąży.

Ich foteliki samochodowe należą do światowej czołówki , stanowią doskonałą ochronę dla dzieci przez pierwsze lata życia. W ofercie posiadają także kaski i foteliki rowerowe, przeznaczone dla malutkich pasażerów.

Dla kobiet w ciąży BeSafe zaprojektował też specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa, który zmniejsza kilkukrotnie przeciążanie działające na ciało przyszłej mamy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, produkty BeSafe konsultowane są z licznymi firmami medycznymi oraz instytutami badawczymi.