Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Medela Laktator Swing + Calma bateryjno - sieciowy

Odciągaj mleko cicho i dyskretnie - elektryczny odciągacz Swing łączy najnowszą technologię z wzornictwem, które zapewniło mu wiele nagród. 

Więcej szczegółów

Odciągacz elektryczny pracuje bardzo cicho i z tego powodu jest idealnym rozwiązaniem do częstego i dyskretnego odciągania pokarmu.

 


 

Technologia 2-fazowego odciągania pokarmu

Opiera się na naturalnym rytmie ssania dziecka: na początku ruchy szybkie, stymulujące wypływ pokarmu, a następnie długie i bardziej intensywne, co zapewni optymalne parametry ssania. Szybkie pobudzenie wypływu oraz uzyskiwana w ten sposób ilość pokarmu znacznie redukuje czas odciągania. Dzięki czemu bardziej komfortowo można uzyskać więcej mleka w krótszym czasie. Przełączanie pomiędzy trybami jest niezwykle łatwe, podobnie jak ustawienie najwygodniejszego dla Ciebie poziomu podciśnienia.


 

Mobilność

Odciągacz elektryczny może być używany wraz z zasilaczem sieciowym. Zasilanie bateriami w połączeniu z klipsem na pasek albo smyczką na szyję zapewnią Ci maksymalną mobilność. Warto również dodać, że laktator waży 300 gram, więc nie nie jest obciążeniem.


 

Transport

Dyskretny woreczek do przechowywania i transportu Swinga z akcesoriami


 

Ciche działanie

Maksymalny poziom dźwięku jakie wydaje laktator to ok. 57 dBA, co sprawia, że Swing jest jednym z najcichszych odciągaczy pokarmuBez BPA

Matki uświadomione w kwestiach zdrowotnych wiedzą, jak ważne jest kupowanie produktów dla dzieci nie zawierających BPA. Butelki na pokarm firmy Medela oraz wszystkie inne produkty z naszej oferty, które mają styczność z pokarmem od bardzo wielu lat są produkowane z bezpiecznych materiałów.Zanim zecydujesz się na zakup laktatora

Skorzystaj z przedstawionego poniżej szablonu, który powinien być udostępniony w sklepie, w którym kupiłaś laktator lub u doradcy laktacujnego, jeżeli korzystasz z jego pomocy.

Aby sprawdzić jaki rozmiar lejka jest dla Ciebie odpowiedni należy przełożyć brodawkę przez otwór w szablonie, delikatnie przytknąć do skóry i wybrać ten rozmiar, przy którym brodawka przechodzi swobodnie, a wokół podstawy brodawki jest jeszcze ok. 2 mm wolnej przestrzeni otoczki.

 

 

 

Zestaw Swing zawiera:


* Laktator

* Zasilacz sieciowy

* Lejek Personal Fit (rozmiar M - 24 mm)

* Butelkę i smoczek Calma

* Podstawkę do butelki

* Zapasową membranę

* Woreczek na akcesoria

* Możliwość noszenia silniczka na szyi - smycz lub na pasku - klips.

* Rurka PCV