Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Promocja Besafe iZi Up X3 Fotelik 15-36kg

Promocja! Fotelik samochodowy - Besafe iZi Up X3 15-36kg.

Więcej szczegółów

Dzieci powinny być przewożone w fotelikach do momentu gdy osiągną 150cm wzrostu lub do 12 roku życia. Dzięki fotelikom iZi Up X3 ISOfix możesz bezpiecznie przeprowadzić swoje dziecko przez drugą i trzecią grupę wagową czyli od 15-36 kg (4-12 lat) . Fotelik posiada homologację ECE R4404 co oznacza że jest bardzo bezpieczny a dodatkowo posiada doskonałą ochronę boczną z materiału absorbującego uderzenia EPS. Dzięki czemu bardzo dobrze chroni głowę i kręgosłup. iZi Up X3 to najwyższy dostępny na rynku fotelik. Dziecko posadzone w foteliku zapinane jest przy pomocy 3-punktowego pasa samochodowego

 

INFORMACJE PODSTAWOWE:

Waga: 15-36 kg
Wiek: od około 4 do 12 lat
Grupa: 2/3
Kierunek mocowania: przodem do kierunku jazdy
Homologacja: ECER4404
Mocowanie: pas 3-punktowy

 

Nadzwyczajna ochrona boczna z fotelikiem dziecięcym BeSafe.

Poprawiliśmy poziom ochrony bocznej w BeSafe iZi Up X3. W przypadku zderzenia, będzie on dobrze chronił Twoje dziecko.

Nowe uchwyty, by fotelik zajmował jeszcze mniej miejsca.

BeSafe iZi Up X3 posiada również nowe uchwyty, aby fotelik dzięcięcy zajmował jeszcze mniej miejsca w samochodzie, a dziecko samodzielnie mogło zmienić pozycję fotelika na leżącą, kiedy tylko chce podczas podróży. iZi Up montuje się za pomocą 3-punktowego pasa bezpieczeństwa i nie posiada prowadnic pasa (naroży prowadzących?). Dzięki temu iZi Up X3 jest łatwy do dopasowania bez ryzyka nieprawidłowego montażu.

ISOfix

Fitelik posiada system mocowania ISOfix

BeSafe iZi Up X3 ISOfix 

System SIR (Side Impact Rotation)

Niezwykle skuteczna ochrona Twojego dziecka. Rewolucyjny opatentowany system który sprawia że fotelik w czasie uderzenia bocznego obraca się


             BeSafe iZi Up X3 ISOfix test

 

 

Regulacja wysokości zagłówka i szerokości oparcia

Zagłówek i oparcie są ze sobą zsynchronizowane dlatego można łatwo ustawić ich wysokość oraz szerokość, dostosowując do wzrostu dziecka.


    BeSafe iZi Up X3 ISOfix opinie 

Regulacja pozycji

Fotelik posiada możliwość zmiany pozycji z siedzącej na przeznaczoną do spania.

 

BeSafe iZi Up X3 ISOfix cena 

 

 

BeSafe

Firma BeSafe, to synonim norweskiej dokładności i solidności. Od wielu lat projektują wysokiej klasy produkty zapewniające bezpieczeństwo dzieciom i kobietom w ciąży.

Ich foteliki samochodowe należą do światowej czołówki , stanowią doskonałą ochronę dla dzieci przez pierwsze lata życia. W ofercie posiadają także kaski i foteliki rowerowe, przeznaczone dla malutkich pasażerów.

Dla kobiet w ciąży BeSafe zaprojektował też specjalny adapter do pasów bezpieczeństwa, który zmniejsza kilkukrotnie przeciążanie działające na ciało przyszłej mamy.

W celu zapewnienia najwyższej jakości usług, produkty BeSafe konsultowane są z licznymi firmami medycznymi oraz instytutami badawczymi.