Feretti Baby Comfort

Ortopedica.  Dwustronny:średni / miękki. 

Więcej szczegółów

Anatomiczny– umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała, ale jest odporny naodkształcenia.

Główna Charakterystyka

StrutturaOrtopedica. 

Dwustronny:średni / miękki. 

Pranie wkładumetodą płukania w środku piorącym.

 

Pokrowiec wykonany jest z 5 warstw materiałów o łącznej gramaturze 450 g/m2, w tym dzianina 250 g/m2. Jest bardzo trwały, dzianina przez długi okres nie nosi znamion użytkowania. Odpowiedni skład i dobrze dobrane włókna sprawiają, że pokrowiec jest bardzo ciepły idelikatny w dotyku. Fiselina, nieoddychająca tkanina wewnętrzna, została zastąpiona siateczką, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest to rzeczywiście oddychający pokrowiec. To jest prawie nieistniejące rozwiązanie narynku.

Rozpinanysuwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jestprana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Przeznaczenie dzianiny dladzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.

 

Dwuwarstwowy wkład materaca: StrutturaOrtopedica Miękki / Średni

Jest towypełnienie o dobrych właściwościach przepływu powietrza, bardzo dobrzeodprowadza wilgoć, przez co idealnie zapobiega poceniu się dziecka. Dostosowujesię do kształtu ciała. Jest zupełnie neutralny i nie stanowi dobrego podłoża dorozwoju bakterii i roztoczy. Stronę o średniej twardości stosujemy dlastarszego dziecka w okresie stawiania pierwszych kroków. W przypadku zabrudzeniamateraca można wyprać pokrowiec, to jest oczywiste, ale również wkład. Pierzemyw 30°C przez naciskanie w naturalnym położeniu w kąpieli z płynem piorącym dladzieci.  Suszenie w ciepłym pomieszczeniu.

Walory materaca: 

Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.

Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.

Nie powoduje alergii.