Feretti Baby Climate

Dwustronny:strona kokosowa twarda, 3D Mesh średnia.  Bardzo wysokistopień przepływu powietrza.

Więcej szczegółów

Cechy towaru

Pokrowiec wykonany jest z 5 warstw materiałówo łącznej gramaturze 450 g/m2, w tym dzianina 250 g/m2. Jest bardzo trwały,dzianina przez długi okres nie nosi znamion użytkowania. Odpowiedni skład idobrze dobrane włókna sprawiają, że pokrowiec jest bardzo ciepły i delikatny wdotyku. Fiselina, nieoddychająca tkanina wewnętrzna, została zastąpionasiateczką, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest to rzeczywiścieoddychający pokrowiec. To jest prawie nieistniejące rozwiązanie na rynku.

Rozpinanysuwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jestprana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Przeznaczenie dzianiny dladzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.

 

Trójwarstwowy wkład materaca:Kokos - PolyFoam - Mata 3D Mesh.

Kokos, surowiec naturalny pochodzący z orzecha kokosowego, ma świetnewłaściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację wewnątrz materaca. Dziękiswej naturalnej strukturze, włókno kokosowe jest lekkie i przewiewne. Cechujesię wysoką elastycznością, nadaje formę i z uwagi na twardość, bardzo dobrzesłuży dzieciom zaczynającym chodzić. PolyFoam (pianka) spełnia rolekonstrukcyjną pomiędzy Kokosem a siatką 3D. Warstwa 3D Mesh jest bardzo dobrzewentylowana dzięki konstrukcji siatki wielopoziomowej. Dodatkowo pod siatkąznajdują się kanaliki powietrzne, wykonane w podłożu z pianki. Bardzo wysoka ocenawśród materacy o wysokiej wentylacji. 

 

Walory materaca: 

Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.

Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.

Nie powoduje alergii.

Anatomiczny – umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała,ale jest odporny na odkształcenia.