Feretti Baby Climate Aloe Vera

Dwustronny:strona kokosowa twarda, 3D Mesh średnia.  AloeVera.  Bardzowysoki stopień przepływ powietrza. 

Więcej szczegółów

Anatomiczny– umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała, ale jest odporny naodkształcenia

Aloe Vera jest to dodatekuszlachetniający dzianinę, pochodzący z rośliny o tej samej nazwie. Aloeszawiera 160 rożnych substancji, które wpływają pozytywnie na higienę i czystośćna powierzchni materaca. Stwarza bardzo złe warunki dla rozwoju bakterii, któresą przyczyną przykrego zapachu. Wstrzymuje rozwój alergenów takich jakroztoczy, mikrobów i grzybów. O obecności Aloesu świadczy bardzo przyjemny, świeżyzapach. Z reguły dość intensywny, co może być źle tolerowane. Materace Ferettimają bardzo delikatny aromat, który wpływa kojąco na samopoczucie. Dzięki Aloesowiklimat w łóżeczku jest bardzo długo świeży jak po praniu.

 

Pokrowiec wykonany jest z 5 warstwmateriałów o łącznej gramaturze 450 g/m2, w tym dzianina 250 g/m2. Jestbardzo trwały, dzianina przez długi okres nie nosi znamion użytkowania. Odpowiedniskład i dobrze dobrane włókna sprawiają, że pokrowiec jest bardzo ciepły idelikatny w dotyku. Fiselina, nieoddychająca tkanina wewnętrzna, zostałazastąpiona siateczką, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest torzeczywiście oddychający pokrowiec. To jest prawie nieistniejące rozwiązanie narynku.

Rozpinanysuwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jestprana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Przeznaczenie dzianiny dladzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.

 

Trójwarstwowy wkład materaca:Kokos - PolyFoam - Mata 3D Mesh.

Kokos,  surowiec naturalnypochodzący z orzecha kokosowego, ma świetne właściwości termiczne i zapewniawłaściwą cyrkulację wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze,włókno kokosowe jest lekkie i przewiewne. Cechuje się wysoką elastycznością,nadaje formę i z uwagi na twardość, bardzo dobrze służy dzieciom zaczynającymchodzić. PolyFoam(pianka) spełniarole konstrukcyjną pomiędzy Kokosem a siatką 3D. Warstwa 3D Mesh jest bardzodobrze wentylowana dzięki konstrukcji siatki wielopoziomowej. Dodatkowo podsiatką znajdują się kanaliki powietrzne, wykonane w podłożu z pianki. Bardzowysoka ocena wśród materacy o wysokiej wentylacji. 

 

Walory materaca: 

Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.

Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.

Nie powoduje alergii.