Feretti Baby Climate Aloe Vera

Bardzowysoki stopień przepływ powietrza.  Pełny Latex. Idealnypokrowiec kaszmirowy, 550g/m2.

Więcej szczegółów

Anatomiczny– umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała, ale jest odporny naodkształcenia.

Pokrowiec Idealny. Kaszmir - bardzo cienkie (16-18 mikronów), miękkie włókna wełny kóz kaszmirskich, zapewniają puszystość i wyjątkowądelikatność. Kozy kaszmirskie są hodowane bardzo wysoko w Himalajach gdzietemperatury poniżej -30°C w okresie zimy są normą.  Runo termoizolacyjne jest warunkiemprzetrwania. Wełna jest wyczesywana (nie golona) wiosną. Kaszmirowa wełna jestniezwykłym i nietypowym materiałem. Jest to prawdopodobnie najbardziejwartościowe, naturalne włókno. Pokrowiec z wełną kaszmirową pochłania wilgoć idobrze przepuszcza powietrze. Wykonany jest z 5 warstw materiałów o łącznej gramaturze 450 g/m2, w tymdzianina 250 g/m2. Jest bardzo trwały, dzianina przez długi okres nie nosiznamion użytkowania. Odpowiedni skład i dobrze dobrane włókna sprawiają, żepokrowiec jest bardzo ciepły i delikatny w dotyku. Fiselina, nieoddychającatkanina wewnętrzna, została zastąpiona siateczką, która umożliwia swobodnyprzepływ powietrza. Jest to rzeczywiście oddychający pokrowiec. To jest prawie nieistniejącerozwiązanie na rynku.

Rozpinanysuwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jestprana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Przeznaczenie dzianiny dladzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.

 

Pełny Lateks wmateracu to idealnie dobrany wkład. Otrzymywany z mleczka drzewa kauczukowego,jest bardzo trwały, jako materiał przeznaczony na wkład do materaca. Cechujesię wysoką elastycznością, dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jestabsolutnie nieodkształcający się. Stanowi bardzo złe środowisko dla rozwojumikrobów, roztoczy i grzybów. Bardzo dobry przepływ powietrza. 

Walory materaca: 

Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.

Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.

Nie powoduje alergii.