Quinny Buzz Xtra Wózek

Przekraczaj granice miast z Quinny Buzz Xtra. 

Więcej szczegółów

Buzz Xtra

Odważny odkrywca


Buzz Xtra wychodzi o krok dalej.Odważna konstrukcja i jego śmiały charakter czynią go gotowym na pokonanie każdej miejskiej przeszkody. Solidne, mocne koła sprawdzą się również podczas wyprawy za miasto, na piaszczystych drogach i błotnistych ścieżkach leśnych. Siedzisko Buzz Xtra oferuje maksymalną wygodę: podczas gdy Twoje dziecko siedzi przodem lub tyłem do kierunku jazdy. W połączeniu z gondolą lub fotelikiem Maxi-Cosi® Pebble, można go używać dla dzieci od urodzenia do 3,5 roku życia. Uwolnij w sobie naturę odkrywcy! 

Dlaczego wybrać Buzz Xtra?


1. Gotowy do odkrywania świata

Duży daszek XL chroni Twoje dziecko przed słońcem i deszczem, a komfortowe koła zapewniają mu płynną jazdę nawet po trudnym terenie.

 

2. Rozkłada się automatycznie

Naciśnij przycisk, a Quinny Buzz Xtra rozkłóży się automatycznie dzięki unikalnej sprężynie. Pokochasz również to, jak łatwo ten wózek się składa!

3. Inteligentny system podróży
Praktyczny 3-w-1 System Podróżny. Używaj Quinny Buzz Xtra z komfortową gondolą dla swojego dziecka. Wózek jest też kompatybilny z fotelikami grupy 0+ Maxi-Cosi. Kiedy Twoje dziecko będzie juz starsze, będzie mogło usiąść i oglądać świat w wygodnym siedzisku wózka Buzz Xtra.


W zestawie:

  • peleryna przeciwdeszczowa
  • daszek przeciwsłoneczny
  • adaptery do fotelika
  • klip na parasol
  • kosz na zakupy
Z Buzz-em Xtra możecie odkrywać  naturę poza miastem nie obawiając się piaszczystych dróg lub leśnych ścieżek. Ten model oferuje maksymalny komfort w każdym terenie i jest przeznaczony dla dziecka od momentu urodzenia do ok.3,5 roku życia. Dla niemowlęcia wepniesz do stelaża gondolę lub przenośny fotelik Maxi-Cosi Pebble. Wygodne , regulowane do pozycji półleżącej, kubełkowe siedzisko spacerówki, wpinane przodem lub tyłem do kierunku jazdy, jest odpowiednie już dla  6-miesięcznego malca. Z Buzz-em Xtra nie wahaj się przekroczać granic miasta.