Quinny Yezz Wózek

Quinny Yezz I miasto staje się placem zabaw 

Więcej szczegółów

Yezz

Bohaterski podróżnik


Innowacyjna technologia i najlżejsze materiały. Dzięki nim miejskie labirynty stają się placem zabaw. Łatwy w obsłudze, jest idealny do przemieszczania się po mieście i idealny dla rodziców uwielbiających podróże. Po złożeniu, dzięki specjalnemu paskowi, można go nosić zarzucony na ramieniu, a jednocześnie

mieć obie ręce wolne. Do rozłożenia tego 5 kg wózka, wystarczy jedna ręka! Twoje dziecko usiądzie wygodnie i odpocznie albo zdrzemnie się w komfortowym, hamakowym siedzisku Quinny Yezz. Zabierz je dokąd masz ochotę: śródmieście, metro, lotnisko? - wszędzie! 

Dlaczego wybrać Yezz ?

 

1. Lekki

Quinny Yezz jest lekki jak piórko, waży tylko 5,6kg! Łatwy w prowadzeniu, lekki do przenoszenia.

 

2. Łatwo się nosi na ramieniu

Złóż go w kilka sekund, a potem przewieś przez ramię, używając wygodnego paska. Quinny Yezz jest lekki i poręczny, dlatego idealnie towarzyszy w każdej podróży. 

 

3. Mały po złożeniu

Za pomocą jednej ręki, po naciśnięciu przycisku, jak za pomocą czarodziejskiej różdżki zamienisz wygodny wózek w malutką paczuszkę.  

 

W zestawie:

  • kieszeń na akcesoria
  • daszek przeciwsłoneczny 

Bohaterski podróżnik

Ten lekki-ważący tylko 5 kg- i kompaktowy wózek jest niezwykle łatwy w manewrowaniu i obsłudze. Idealny dla rodziców kochających podróże. Złożysz go jednym ruchem ręki, a po złożeniu zarzucisz na ramię. Specjalny pasek ułatwia jego noszenie co sprawia, że jest doskonałym partnerem w podróży. Niektóre linie lotnicze akceptują ten wózek, jako bagaż podręczny. Dziecko może w nim odpocząć, zdrzemnąć się, jak w hamaku - z Yezz-em możesz udać się gdzie tylko chcesz. Śródmieście, metro, lotnisko: możesz iść wszędzie.