Quinny Yezz Air Wózek

Quinny Yezz Air - Wózek, który oddycha i otula. 

Więcej szczegółów

Yezz Air

Relaksujący podróżnik


Quinny stworzyło wózek wybiegając w przyszłość, używając nowoczesnej technologii dziewiarskiej 3D. Ta rewolucyjna technika użyta do produkcji Yezz Air spowodowała, że wózek jest ultra lekki i komfortowy. Hamakowe siedzisko jest bardzo wygodne dla dziecka. Przewiewna struktura tkaniny zapewni dostęp powietrza w upalne letnie dni. Wyjątkowy system składania, specjalny pasek do noszenia na ramieniu, czynią go idealnym dla aktywnych rodziców. Poznaj wózek Yezz Air, który oddycha, zapewnia wentylację i otula. Wszystko w jednym.

Dlaczego wybrać Yezz Air?

 

  • Przewiewny
Przewiewna struktura materiału pozwala dziecku poczuć przyjemną bryzę w upalny, letni dzień.
  • Lekki i kompaktowy
Quinny Yezz Air z systemem składania 3D, dzięki któremu złożysz wózek w małą paczkę. Yezz Air występuje tylko w wadze piórkowej: jedynie 5 kg!
  • Ultrawygodne hamakowe siedzisko
Elastyczna siatka dostosowuje się do ciała dziecka, przez co siedzisko jest bardzo komfortowe. 
  • Po złożeniu potrafi sam stać.
Kompaktowy Yezz Air, po złożeniu sam utrzymuje się w pozycji stojącej. Łatwo można go schować kiedy zajmuje tak mało miejsca. 

Zawiera: Daszek przeciwsłoneczny

Relaks jak w hamaku

Quinny stworzyło wózek wybiegający w przyszłość, używając zaawansowanych technologii dziewiarskich 3D. Ta rewolucyjna technika zastosowana do produkcji Yezz Air zaowocowała stworzeniem niezwykle lekkiego i ultra-wygodnego wózka. Hamakowe siedzisko jest bardzo wygodne dla dziecka. Przewiewna struktura tkaniny zapewni dostęp powietrza w upalne letnie dni. Dzięki inteligentnemu systemowi składania i specjalnemu paskowi na ramię, jest to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców. Poznaj Yezz Air, który oddycha i otula. Wszystko w jednym.